Contact Service

Zakład Elektroniczny - działamy od 1989 r.

Ile kas kupić od razu

A jeżeli nasza jedyna kasa się zepsuje?
Jeśli działamy w pojedynkę, wydaje się, że jedna kasa wystarczy. Warto jednak się zastanowić, co zrobimy, jeśli ta nasza jedyna kasa się popsuje? Firma stoi, albo działamy „na lewo”. Zapasowa kasa eliminuje przestoje i oszczędza stresów.  W przypadku awarii nasz serwisant ma ustawowy obowiązek podjąć naprawę w czasie 48 godzin, co wcale nie znaczy, że ją od razu naprawi.  Ci mniej kompetentni odsyłają kasę do fabryki lub serwisu fabrycznego, co musi trwać. Dobry serwis może kasę naprawić w jeden dzień  - chyba, że mamy wyjątkowego pecha i jest awaria modułu fiskalnego. Wtedy dochodzi wizyta z serwisantem w Urzędzie Skarbowym i naprawa musi być wykonana przez serwis fabryczny czy importera, a to musi trwać.

Urząd Skarbowy zwróci tylko za kasy zakupione od razu przy pierwszym zakupie
„Odliczenia” przy zakupie kas można dokonać tylko jeden raz, gdy „powstaje obowiązek rejestracji sprzedaży”. Od razu trzeba się zdecydować, ile kas będziemy potrzebować. Później, gdy będziemy zmuszeni dokupić kolejne kasy, odliczeń już nie będzie! Urząd Skarbowy zwróci do 700 zł za każdą kasę lub drukarkę zakupioną i sfiskalizowaną na początku ewidencjonowania obrotu przy pomocy urządzenia fiskalnego.

Najlepiej kupić co najmniej dwie kasy od razu
Zdecydowanie zalecamy, aby kupować od razu co najmniej dwie kasy, za które możemy z Urzędu Skarbowego otrzymać zwrot do 700 zł za każdą. Trzeba pamiętać, że o zwrot możemy się zwrócić dopiero po zakupie i sfiskalizowaniu kas.
Użytkownik kasy, który nie chce mieć kłopotów z długim oczekiwaniem na naprawę,  może wykupić dodatkową usługę opieki serwisowej, płatnej ryczałtem co miesiąc, co oferuje nasza firma Contact Sernice. Planujemy specjalną ofertę sprzedaży usługi serwisowej powiązaną ze sprzedażą kasy.

e-max.it: your social media marketing partner